logo

Dron

Wideofilmowanie z drona w SpeedCam.pl

Moda na drony trwa w najlepsze. Dla jednych dron to świetna zabawa, dla innych szansa na robienie pięknych filmów. Fotografia dronowa może się sprawdzić w wielu sytuacjach. Jak korzystają z dronów zawodowcy?

Filmowanie dronem to idealne rozwiązanie dla tych, którzy dokumentują ważne wydarzenie. To może być event promocyjny, czyli ważne wydarzenie branżowe. Dzięki filmą z lotu ptaka stworzonych przez SpeedCam.pl można tworzyć ciekawe relacje z ważnych wydarzeń, prezentacji.

Filmy z drona są też świetnym sposobem na pokazanie całej panoramy wydarzenia. Filmy wykonywane są z różnej wysokości, i prezentują się wspaniale. A to ze względu na wysoką jakość Ful HD lub 4K.

Dron może być też wykorzystany w fotografii pejzażowej lub dokumentacyjnej. Coraz częściej sięgamy po niego kiedy zajmujemy się fotografią ślubną, albo relacjami z eventów. Pomocna bywa także dodatkowa fotografia dronowa, dająca wiele możliwości. A przede wszystkim wyjątkowa perspektywa, z której takie filmy i zdjęcia są wykonywane. Dzięki temu nabierają one wyjątkowego charakteru.

Filmowanie z drona z uprawnieniami VLOS oraz BVLOS

Niezwykle istotne jest posiadanie uprawnień do obsługi drona, ma to bardzo ważne znaczenie. Chodzi o bezpieczeństwo życia i zdrowia osób, które mogłyby się znaleźć na drodze drona.

Obecnie w Polsce obowiązuje obowiązek posiadania takich uprawnień, zwłaszcza jeśli chodzi o wykonywanie filmów na imprezach masowych. Uprawnienia vlos, to takie, które pozwalają na bezpieczne filmowanie wszystkiego, co znajduje się w zasięgu wzroku oraz poza nim .

A certyfikowany użytkownik drona, posiadający je potrafi zachowywać się w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia oraz w przypadku niebezpieczeństwa.

Przed realizacją każdego rodzaju zlecenia występujemy o niezbędne pozwolenie na loty dronem w danym miejscu. Filmowanie zawsze odbywa się zgodnie z prawem lotniczym.

SpeedCam.pl posiada także specjalne ubezpieczenia OC co dodatkowo gwarantuje bezpieczeństwo mienia oraz ludzi .

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, a stworzymy coś niezwykłego.

 

Facebook